Skip to content
Turleksa-logo

ASORTIMENTAS

Likeris iš Olandijos. Dominuoja šviežios olandiškos grietinėlės su kokoso, vanilės, ananasų ir romo natomis ir karamelės atspalviu aromatas. Jaučiamas kreminis, tikro kokoso ekstrakto mišinys, švelniai sumaišytas su ananasais, Jamaikos romu ir vanile, be dirbtinio poskonio skonis. Pagamintas iš Jamaikos romo, šviežios olandiškos grietinėlės ir aukščiausios kokybės olandiškos „3 Kilos“ degtinės. Be gliuteno, nėra GMO.

Pinaq Colada Liqueur 1L 17%

Likeris iš Olandijos. Dominuoja ananasų, pasiflorų vaisių, medaus ir karamelės užuominos. Jaučiamas atogrąžų vaisių mišinys, rūgštu ir saldu gomuryje vienu metu, bet po kurio laiko sušildo prancūziškas VSOP konjakas. Pagamintas iš prancūziško VSOP konjako, aukščiausios kokybės olandiškos „3 Kilos“ degtinės ir tikrų pasiflorų vaisių. Be gliuteno, nėra GMO, veganiškas, be pieno.

Pinaq Gold Liqueur 1L 17%

Likeris iš Olandijos. Jaudinantis atogrąžų likeris yra aksominis, vaisinis ir egzotiškas. Saldžius niuansus subalansuoja šviežios citrusinės natos ir šafrano užuomina. Ypač šafranas suteikia likeriui jaudinančio niuanso. Pagamintas iš prancūziško VSOP konjako ir aukščiausios kokybės degtinės iš Olandijos. Be gliuteno, nėra GMO, veganiškas.

Pinaq Blue Liqueur 1L 17%

Likeris iš Olandijos. Atogrąžų likeryje susimaišę egzotiniai vaisiai, su saldžiomis aviečių, braškių ir raudonų obuolių užuominomis. Jaučiamas subtilus uogų mišinys, papildytas rausvu vynu, kurį užbaigia prancūziško VSOP konjako švelnumo skonis. Pagamintas iš prancūziško VSOP konjako, aukščiausios kokybės olandiškos „3 Kilos“ degtinės ir rožinio vyno. Be gliuteno, nėra GMO, veganiškas.

Pinaq Rose Liqueur 1L 17%

Likeris iš Olandijos. Jaučiamos ananasų, pasiflorų, medaus ir karamelės užuominos. Jaučiamas atogrąžų vaisių mišinys, rūgštu ir saldu gomuryje vienu metu, bet po kurio laiko sušildo prancūziškas VSOP konjakas. Pagamintas iš prancūziško VSOP konjako, aukščiausios kokybės olandiškos degtinės ir tikrojo pasifloros vaisių. Be gliuteno, nėra GMO, veganiškas.

Pinaq Orange Liqueur 1L 17% (Limited Edition)

Pasiflorų likeris iš Prancūzijos. Švelniai saldus, šviesiai raudonos spalvos, pagamintas iš pasiflorų sulčių ir vaisių bei žolelių ekstraktų.

Passoa liquer 0,7L 17%