Skip to content
Turleksa-logo

ASORTIMENTAS

Viskio kokteilis iš Belgijos. Naudojamas Bandwagon Original burbonas, kuris turi didelę rugių dalį grūdų mišinyje, iš kur skonyje rasite įdomų prieskoniškumą, o cukraus sirupas ir biteriai jį puikiai papildo.

Bandwagon Old Fashioned Cocktail 0.7L 35%

Viskio kokteilis iš Belgijos. Bandwagon Manhattan mišinį sudaro burbonas, saldus vermutas ir biteriai.

Bandwagon Manhattan Cocktail 0,7L 35%

Viskis iš Kanados. Tai išskirtinių Kanados viskių mišinys, brandintas baltojo ąžuolo statinėse.

Moonshine Runners Blended Canadian 0,7L 40%

Viskis iš Škotijos. Tai yra maišytas škotiškas viskis, kuriamas kupažuojant Škotijos Aukštikalnėse distiliuotus salyklinius viskius su grūdiniais viskiais iš šalies Žemumų.

Moonshine Runners Blended Scotch 0,7L 40%

Burbonas iš JAV. Distiliuotas ir brandintas Amerikoje ne mažiau kaip 4 metus, naujo ąžuolo statinėse. Viskis iš prohibicijos JAV įkvėptų gėrimų serijos. Jis daromas pagal senus, tradicinius burbono receptus.

Moonshine Runners Straight Bourbon 0,7L 40%

Viskis iš Airijos. Šio viskio mišinyje naudojama „maišytiems viskiams“ neįprastai didelė dalis salyklinio viskio, kuris buvo brandintas Bourbon statinėse. Vėliau, papildoma brandinimo ex-romo statinėse technologija, šį viskį paverčia unikaliu, tarp kitų šios kategorijos airiškų viskių gamintojų, produktu.

Teeling Small Batch 0,7L 46%

Burbonas iš Airijos. Teeling Single Grain yra grūdinis viskis, brandintas išskirtinai Kalifornijos cabernet sauvignon vyno statinėse. Skonyje juntamas lengvumas, vaisiškumas ir uogiškumas.

Teeling Single Grain 0,7L 46%

Viskis iš Airijos. Penkių vynų (porto, chereso, madeiros, balto burgundiško ir cabernet sauvignon) statinėse brandintas airiškas salyklinis viskis. Seniausia šio viskio dalis buvo distiliuota dar 1991. Į butelius jis pilstomas 46 % alkoholio koncentracijos ir nefiltruotas atšaldant – tam, kad išlaikytų kuo daugiau skonių ir aromatų.

Teeling Single Malt 0,7L 46%

Kokybiškas škotiškas maišytas viskis. Viskiui The Story of Back to Black švelnius ir vaisių bei gėlių aromatus formuoja Škotijos žemumų regione pagaminti grūdiniai viskiai. O juos medaus, vanilės, sviestinių sausainių aromatu ir skoniu praturtina salykliniai viskiai, pagaminti aukštutinės Škotijos ir Speyside regionų viskio daryklose.

The Story of Back to Black 0,7L 40%