Skip to content
Turleksa-logo

ASORTIMENTAS

Baltasis sausas vynas iš Prancūzijos, Pietvakarių regiono. Dominuoja citrusinių vaisių, medaus, lauko gėlių, agrastų, žolelių, tropinių vaisių, ananasų ir bananų, kvapai. Jaučiamas Nokių persikų saldumas, puikiai integruota gaivi rūgštis ir ilgai išliekantis citrusinių vaisių ir figų poskonis. Vynuogės - Chardonnay, Sauvignon Blanc, Ugni Blanc, Colombard, Gros Manseng, Folle Blanche ir Petit Manseng.

Domaine de Pellehaut Blanc IGP 0.75L 11.5%

Rausvasis sausas vynas iš Prancūzijos, Pietvakarių regiono. Dominuoja gana intensyvus aromatas su braškių, žemuogių ar aviečių natomis. Jaučiama sunokęs, gaivus, sausas, tačiau subtiliai salstelėjantis kaip uogos, švarus ir taurus skonis. Vynuogės yra 15% Tannat, 25% Cabernet Sauvignon, 25% Merlot, 10% Malbec, 8% Syrah, 7% Manseng Noir.

Domaine de Pellehaut Rose IGP 0,75L 12%

Raudonasis sausas vynas iš Prancūzijos, Pietvakarių regiono. Dominuoja ryškus vaisių aromatas su gervuogių ir pipirų užuominomis. Pasižymi maloniu vaisių skoniu, puikiai subalansuota struktūra, švelniais taninais ir ilgai išliekančiu švelniu vaisių poskoniu. Vynougės yra Cabarnet Sauvignon, Merlot, Tannat, Malbec, Syrah ir Pinot Noir.

Domaine de Pellehaut Rosso IGP 0,75L 12,5%

Baltasis pusiau saldus vynas iš Prancūzijos, Pietvakarių regiono. Dominuoja tropinių vaisių ir gėlių kvapai. Jaučiamas ryškus medaus, ananasų, kriaušių skonis su mineralų prieskoniu, ypatingai geras saldumo ir rūgšties balansas, žavingai gaivus poskonis. Vynuogės yra Gros Manseng ir Petit Manseng.

Domaine de Pellehaut L’Ete Blanc 0.75L 11%

Rausvasis pusiau saldus vynas iš Prancūzijos, Pietvakarių regiono. Aromatai pilnai atitinka citrusinių vaisių ir raudonųjų uogų kvapai. Tai vaisiškumo bomba, gomuryje jaučiamos braškės, vyšnios. Švelnus ir saldus vynas tinkamas bet kokiu metų laiku. Vynuogės - 80% Tannat, 10% Cabernet, 10% Syrah.

Domaine de Pellehaut L’Ete Rose 0,75L 11%

Raudonasis sausas vynas iš Prancūzijos, Pietvakarių regiono. Dominuoja intensyvus aromatas, jaučiamos kadagio ir muskato užuominos taip pat gervuogės. Šilkinės, kreminės tekstūros. Lengvas, universalus, kuris tiks su daugeliu produktų. Vynuogės - 35% Merlot, 35% Tannat, 30% Cabernet Sauvignon.

Domaine de Pellehaut Les Marcottes 0,75L 13%

Baltasis sausas vynas iš Prancūzijos, Pietvakarių regiono. Dominuoja baltažiedžių vaisių ir baltų gėlių aromatai. Gerai subalansuotas skonis, kompleksiškas, jaučiamos saldžios duonos ir citrusinių vaisių užuominos. Vynuogės - 100% Chardonnay

Domaine de Pellehaut Chardonnay 0,75L 13%

Baltas saldus vynas iš Prancūzijos, Pietvakarių regione. Gėliškas aromatas, su egzotinių vaisių natomis. Lengvos tekstūros, atogrąžų vaisių poskoniai. Pabaigai jaučiamas švelnus ir gaivus citrusas. Vynuogės - Petit Manseng.

Domaine de Pellehaut L`ESCOUBASSO 0.5L 10.5%

Rausvas sausas vynas iš Prancūzijos Pietvakarių regiono. Dominuoja braškės, avietės, citrusai, gėlių fonas, subalansuotas ir koncentruotas skonis, jaučiama mediena ir šiek tiek aštrumas. Aromatas išraiškingas. Vynuogės - Pinot Noir and Tannat.

Domaine de Pellehaut Reserve Rose 0.75L 13%

Raudonasis sausas vynas iš Prancūzijos, Bordo regiono. Dominuoja juodųjų serbentų, gervuogių, vyšnių aromatai. Jaučiamas šviežumo pojūtis, subalansuotas ir turtingas vynas, neturintis šiurkštumo. Vynuogė - 100% Merlot.

1883 AOC Bordeaux 0,75L 13%

Raudonasis sausas vynas iš Prancūzijos, Bordo regiono. Sodrios raudonos spalvos. Dominuoja išraiškingas vaisių ir prieskonių aromatas, kuris atsiskleidžia brandumą, bet pats vynas yra labai gaivus. Jaučiamas sodrumas, glotnumas ir gilumas. Vynuogės - 45% Merlot, 21% Cabernet Franc, 19% Cabernet Sauvignon, 15% Malbec.

Chateau Daviaud AOC Bordeaux 0.75L 14%

Baltasis desertinis vynas iš Prancūzijos, Sauternes apeliacijos. Sodriai geltonos spalvos. Atsiskleidžia abrikosų, ananasų, medaus ir apelsinų aromatai. Pasižymi saldžiųjų vaisių skoniu. Vynuogės - Sauvignon blanc, Semillion.

Sichel Petit Guiraud AOC Sauternes 0.375L 13.5%

Raudonasis sausas vynas iš Prancūzijos, Bordo regiono. Rubino spalvos su violetiniais atspalviais.Turtinga aromatų puokštė, kuri užpildoma prieskoniais, gervuogėmis, juod. serbentais ir gėlių užuominomis. Šiltas, gausus, vaisiškas vynas su jaunais taninais, kurie neilgo brandinimo butelyje metu tapo kremiški. Vynuogės - 80% Merlot, 20% Cabernet Franc.

Cheateau la Menotte Lalande de Pomerol 0,75L 14%

Raudonasis sausas vynas iš Prancūzijos, Bordo regiono. Tamsios raudonos spalvos su violetiniais krašteliais. Stiprus raudonųjų uogų aromatas persipina su ąžuolu ir stipriais prieskonių aromatais. Pradžioje vynas švelnus, kreminis, vėliau atsiskleidžia subalansuota vyno struktūra. Vynuogės - 50% Cabernet Sauvignon, 5% Cabernet Franc, 45% Merlot.

Chateau Saint-Hilaire Medoc 0,75L 13.5%

Raudonasis sausas vynas iš Prancūzijos, Bordo regiono. Granatų spalvos. Dominuoja raudonųjų vaisių aromatas, vanilė. Puikiai suderėjo raudoni vaisiai su pikantiškomis žemiškomis natomis: vanile ir skrudinta duona. Glotnus, elegantiškas vidutinio sunkumo vynas. Vynuogės - 68% Cabernet Sauvignon, 30% Merlot, 2% Petit Verdot.

Sichel Margaux AOC Margaux 0,75L 13,5%

Raudonas sausas vynas iš Izraelio, Ayalon slėnio (košerinis). Raudonos spalvos su tamsiais violetinės atspalviais. Atskleidžia juodųjų ir raudonųjų vaisių aromatai, sustiprinti Viduržemio jūros augalų ir žolelių natomis. Gomuryje vynas yra koncentruotas ir gerai subalansuotas. Vynuogės - Cabernet Sauvignon, Merlot, Petit Verdot

Clos de Gat Ayalon Valley 0,75L 13,5%

Baltas sausas vynas iš Izraelio, Ayalon slėnio (košerinis). Šviesiai geltonos spalvos. Elegantiškas vynas su prieskonio užuominomis kaip apelsinų žiedų ir citrusinių vaisių aromatais. Gomuryje jis pasižymi gaivumu, geru rūgštingumu ir harmoninga vaisių ir ąžuolo pusiausvyra. Vynuogė - Chardonnay

Clos de Gat Chardonnay 0,75L 14%

Raudonasis sausas vynas iš Italijos, Kampanijos regiono. Rubino spalvos su violetiniais atspindžiais. Dominuoja vyšnių, aviečių, juodųjų serbentų ir aštrių prieskonių su mineralų ir gvazdikėlių užuominomis aromatai. Vynas minkšta ir elegantiškas, su subrendusių raudonų vaisių, slyvų ir tabako, kavos bei maltų pipirų užuominomis. Vynuogė - 100% Piedirosso.

TERREDORA Lacryma Christi del Vesuvio DOC Rosso 0.75L 12,5%

Raudonas sausas vynas iš Italijos, Apulijos regiono. Raudonos rubino spalvos. Dominuoja labai prinokusių iš dalies džiovintų tamsių vaisių, prieskonių ir džiovintų žolelių. Jaučiamas stiprus gomuriui, pilno kūno, švelniai saldžiais vaisiais, tamsių uogų tokių, kaip slyvos ir juodosios vyšnios, žolelių, prieskonių, tabako natomis ir juodojo šokolado užuominomis.

Gran Passitivo Primitivo Appassimento 0.75L 14.5%

Rausvas sausas vytintų vynuogių vynas iš Italijos, Apulijos regiono. Rausvos spalvos su violetiniais atspindžiais. Dominuoja malonus vaisių aromatai, kuriame yra uogų ir braškių užuominų. Gaivus skonis su lengva vaisine pabaiga, kurioje rasite braškių, vyšnių užuominų. Vynuogės - Primitivo.

Passitivo Primitivo Rose 0,75L 12,5%

Baltas sausas vynas iš Italijos, Kampanijos regiono. Šviesiai gelsvos spalvos. Tropinių vaisių ir vanilės aromatai. Gomuryje jis pasižymi gaivumu, geru rūgštingumu ir harmoninga vaisių ir ąžuolo pusiausvyra. Vynuogės - Fiano 33% Falanghina 33% Greco 33%.

Triade Bianco 0,75L 12,5%

Raudonas sausas vynas iš Italijos, Apulijos regiono. Raudonai violetinės spalvos. Tai malonus, pikantiškas, balzaminėmis natomis kvepiantis vynas. Jaučiamas ryškus juodųjų vaisių tokių, kaip gervuogės, mėlynės natos. Vynuogės - Primitivo, Negroamaro ir Nero di Troia.

Tiade Rosso IGP 0,75L 13,5%

Baltas sausas vynas iš Italijos. Citrinų-žalios spalvos. Dominuoja ntensyvūs citrusinių ir tropinių vaisų meliono ir banano aromatai. Jaučiamas subalansuotas, gaivus, gero rūgštumo ir ilgai išliekantis, šiek tiek sūrumo ir mineralinių natų. Vynuogė - Fiano.

Paololeo Fiano del Salento 0,75L 12,5%

Raudonas sausas vynas iš Italijos, Apulijos regiono. Ryški rubino raudonos spalvos su granatų atspalviu. Dominuoja lygūs, užsitęsę vanilės ir šokolado skoniai, aksominiai taninai viso kūno ir apvalūs, subalansuoti su geru rūgštingumo lygiu. Ilgai jaučiamas džiovintų figų ir juodųjų vyšnių. Vynuogė - Primitivo.

Paololeo Fiore di Vigna Primitivo IGT Salento 0,75L 14,5%

Raudonas sausas vynas iš Italijos, Apulijos regiono. Rubino raudonos spalvos su granatų atspalviais.Kompleksinė struktūra, apvali ir vientisa su aksominiais ir elegantiškais taninais bei užsitęsusiu subrendusių juodų vaisių ir prieskonių poskoniu. Jaučiamas ryškūs gervuogių ir juodųjų vyšnių aromatai, paskui antriniai ir tretiniai vanilės, tabako ir odos aromatai – tai ilgo ąžuolo statinėse brandinimo pasekmė. Vynuogė - Primitivo

Paololeo Giunonico Primitivo di Manduria DOP Riserva 0,75L 15%

Raudonas sausa vynas iš Italijos, Apulijos regiono. Raudono rubino spalva su granatų atspalviu. Dominuoja stiprus uogų, slyvų ir meduolių kvapas primenatis uogienę. Pilno kūno su puokšte laukinių uogų ir juodųjų serbentų, elegantiškas ir subalansuotas skonis su švelniais taninais. Negroamaro 80%, Malvasia Nera 20%.

Paololeo Salice Salento Riserva DOP 0.75L 14%

Raudonas sausas vynas iš Italijos, Apulijos regiono. Giliai raudonos spalvos. Dominuoja prinokusių vaisių aromatai. Skonis yra visavertis ir gerai subalansuotas, nepriekaištingo rūgštingumo su raudonųjų serbentų uogienės ir aviečių puokšte. Vynuogės - Negroamaro ir Sangiovese.

Paololeo Venti San Dona Rosso IGP 0,75L 13,5%

Baltas sausas vynas iš Italijos, Apulijos regiono. Šiaudų geltonos spalvos. Dominuoja obuolių ir ananasų aromatai. Skonis yra gaivus, vaisinis su gėlių akcentais ir maloniai gaivinančiu rūgštumu. Vynuogės - Chardonnay ir Malvasia.

Paololeo Venti San Dona Bianco IGP 0.75L 12.5%

Raudonas sausas vynas iš Italijos, Apulijos regiono. Ryškios raudonos spalvos. Aromatas ryškus dominuoja juodųjų vyšnių, juodųjų serbentų ir mėlynių aromatai. Skonis aštrus juodųjų pipirų ir saldymedžio bei vanilės ir šokolado natos. Vynuogė - negroamaro.

Paololeo Orfeo Negroamaro 0,75L 14,5%

Raudonasis sausas vynas iš Italijos, Apulijos regiono. Sodrios rubino spalvos. Dominuoja vaisių, prieskonių, balzamiko. Serbentai, laukinės gervuogės, muskato riešutas ir saldus tabakas. Gomuryje vynas apvalus, dailus, pilno kūno ir su pastebimais, gerai integruotais taninais. Vynuogės - 60% Primitivo, 40% Susumaniello

Menhir Pietra Blend Salento IGT 0.75L ir 1,5L 14.5%

Raudonasis sausas vynas iš Italijos, Apulijos regiono. Sodrios rubino spalvos. Dominuoja vyšnios, avietės, vanilė, žolelių natos. Skonyje jaučiamas trešnės, džiovintos kriaušės, ilgas saldymedžio ir mineralų poskonis. Vynuogė - Primitivo.

Menhir Primitivo di Manduria DOC 0,75L ir 1,5L 14%

Terradora TAURASI CampoRe DOCG 0.75L 14.5%

Raudonasis sausas vynas iš Italijos, Kampanijos regiono. Rubino raudonos spalvos. Vynas vaisiškas, dominuoja vyšnios, pelynas, kmynas. jaunas, tvirtas, vidutinio kūno, subalansuotas, o poskonyje jaučiasi juodosios vyšnios. Vynuogė - 100% Aglianico

TERRADORA Aglianico Campania IGT Rosso 0.75L 13.5%

Baltasis sausas vynas iš Italijos, Kampanijos regiono. Šiaudų geltonos spalvos. Vynas elegantiškas, sudėtingas buketas sunokusių citrusinių vaisių, kriaušių, abrikosų, skrudintų riešutų, akcijų, medaus. Poskonis ilgas minerališkas ir vaisiškas. Vynuogės - 100% Fiano.

TERRADORA Fiano di Avelino DOCG 0.75L 13%

Baltasis sausas vynas iš Italijos, Kampanijos regiono. Brilianto blizgumo, gilios geltonos spalvos su žalsvomis natomis. Elegantiškas, puikiai subalansuotas baltų gėlių, citrusinių vaisių, kriaušių, obuolių aromatais. Minkšta rūgštis ištirpdo vaisių gamą, medus, kūnas turtingas mineralais. Poskonis minerališkas ir vaisiškas. Vynuogė - 100% Greco

TERRADORA Greco di Tufo LOGGIA SERRA DOCG 0.75L 13%

Raudonasis sausas vynas iš Italijos, Kampanijos regiono. Raudonai rubino spalvos. Dominuoja prinokusių vyšnių, saldžių prieskonių, slyvų aromatai. Vynas - minkštas, šilkinis, sunokę taninai, saldūs vaisiai, tabakas, prieskoniai. Ilgai išliekantis poskonis. Brandintas ąžuolo statinėse 24 mėn, papildomai išlaikytas 36 mėn buteliuose. Vartoti nuo 5 metų iki 20 metų ir daugiau. Vynuogė - 100% Aglianico

Terradora TAURASI PAGO DEI FUSI DOCG 0,75L 13,5%

Baltasis sausas vynas iš Italijos, Kampanijos regiono. Šiaudų geltonumo spalvos. Aromatas - sodrūs ir intensyvūs prinokusių vaisių kvapai, tokie kaip ananasai, balti persikai ir saldymedis. Vynas minkštas, gražios struktūros, su maloniomis vaisių ir mineralų užuominomis. Vynuogė - 100% Coda di Volpe.

TERREDORA Lacryma Christi del Vesuvio DOC Bianco 0,75L 13,5%

Baltasis sausas vynas iš Vokietijos, Pfalco regiono. Šviesiai geltonos spalvos. Aromatas pasižymi citrusinių ir tropinių vaisių aromatu. Vynas lengvas, subalansuota rūgštimi ir išliekančiu poskoniu. Vynuogės - Riesling.

Petri RIESLING trocken 1L 12%

Baltasis pusiau sausas vynas iš Vokietijos, Pfalco regiono. Šviesiai geltonos spalvos. Juntami citrusinių vaisių bei abrikosų aromatai. Vynas pasižymi puikiu rūgšties balansu, elegantišku skoniu. Vynuogės - Riesling.

Petri RIESLING halbtrocken 1L 11,5%

Baltasis sausas vynas iš Vokietijos, Frankonijos regiono. Švelniai gelsva spalva. Turi išraiškingą prinokusių geltonų vaisių, tokių kaip bananas, persikas ir ananasai, kvapą. Gomurio įspūdis: kreminis, švelnus, labai minerališkas ir tvirto kūno. Vynuogės - Sylvaner

Divino Terroir Escherndorfer Lump Sylvaner 0,75L 13,5%

Baltasis sausas vynas iš Vokietijos, Frankonijos regiono. Gelsva šiaudų spalva. Dominuoja švelnūs geltonų vaisių kvapai. Vynas burnoje elegantiškas ir švelnus, puikaus kremiškumo. Vynuogės - Gauer Burgunder.

Divino Juventa Grauer Burgunder trocken 0.75L 12.5%

Baltasis sausas vynas iš Vokietijos, Frankonijos regiono. Blizgios aukso spalvos.Dominuoja gaivios eterinės natos, palydimos ryškių ir elegantiškų žalių vaisių kvapų, subtiliai praturtintų riešutų natomis. Jaučiama nuostabi pilnatvė ir glostantis kremiškumas, kuris puikiai papildo tvirtą mineralų struktūrą. Vynuogės - Weisser Burgunder

Divino Terroir Weisser Burgunder Thüngersheimer Johannisberg 0,75L 13,5%

Baltasis sausas vynas iš Vokietijos, Frankonijos regiono. Gelsvos aukso spalvos. Aromatas yra ryškus šviežių citrusinių vaisių, palydimas kriaušių, bananų, kivių ir migdolų kvapais. Jaučiamas šviežių vaisių, bet galingas ir sodrus, idealiai subalansuotas, patrauklus minerališkumas, ilgas poskonis. Vynuogė - Grauer Burgunder.

Divino Terroir Grauer Burgunder Thüngersheimer Johannisberg 0,75L 13%

Baltasis sausas vynas iš Vokietijos, Frankonijos regiono. Gelsvos šiaudų spalvos. Dominuoja švelnūs geltonų vaisių kvapai, skrudintų riešutų natos bei mineralai. Burnoje jaučiamas elegantiškas ir švelnus, puikaus kremiškumo, traškaus gaivumo ir skrudinto riešuto skonių balansas. Vynuogė - Weisser Burgunder.

Divino Juventa Weisser Burgunder trocken 0,75L 12%

Baltasis pusiau sausas vynas iš Vokietijos, Frankonijos regiono. Gelsva šiaudų spalva. Dominuoja ryškūs ananasų, obuolių kvapai su juodųjų serbentų pėdsakais. Skonis - gaivus ir žavingas burnoje, pasižymintis puikiu balansu: švelni rūgštelė gerai „sutaria“ su subtiliu salstelėjimu. Vynuogė - Scheurebe.

Divino Nordheimer Vogelein Scheurebe Kabinett feinherb 0,75L 11,5%

Baltasis sausas vynas iš Vokietijos, Frankonijos regiono. Gelsvos aukso spalvos. Aromatui būdingas karštą vasarą gerai prinokusių geltonų vaisių, obuolių, svarainių ir abrikosų, palydimas minerališkų natų. Jaučiamas švelnus ir gerai subalansuotas, minerališkas, gera rūgštis. Vynuogės - Silvaner.

Divino Franconia Silvaner Thüngersheimer Johannisberg Kabinett trocken 0,75L 13%

Baltasis sausas vynas iš Vokietijos, Frankonijos regiono. gelsvos aukso spalvos. Aromate jaučiamas išraiškingas vaisių, šviežių kriaušių ir svarainių, palydimas žolelių ir ledinukų kvapais. Skonis gerai subalansuotas, minerališkas, gaivi rūgštis. Vynuogė - Silvaner.

Divino Franconia Silvaner Nordheimer Vögelein Kabinett trocken 0,75L 11,5%

Baltasis sausas vynas iš Vokietijos, Frankonijos regiono.

Divino Riesling Thungersheimer Johannisberg Spätlese trocken 0,75L 13%

Baltasis sausas vynas iš Vokietijos, Frankonijos regiono.

Divino Riesling Thungersheimer Ravensburg Kabinett trocken 0,75L 11,5%

Baltasis sausas vynas iš Vokietijos, Frankonijos regiono. Gelsvos šiaudų spalvos.Dominuoja vaisiškas prinokusių citrusinių vaisių aromatas, persipinantis su ryškiais žolelių kvapais. Skonis gana lengvas ir gaivus ir harmoningas, su obuolių ir vynuogių natomis. Vynuogės - Müller – Thurgau.

Divino Franconia Müller Thurgau trocken 1L 12.5%

Baltasis sausas vynas iš Vokietijos, Frankonijos regiono. Gelsvai šiaudų spalvos. Aromatas vaisiškas prinokusių citrusinių vaisių aromatas, persipinantis su ryškiais žolelių kvapais. Skonis subtilus subtilus prinokusių abrikosų ir žalių obuolių kvapas kartu su puikiu žolelių prieskoniu. Vynuogė - Silvaner.

Divino Franconia Silvaner trocken 1L 13,5%

Baltasis pusiau sausas vynas iš Vokietijos, Frankonijos regiono. Gelsvai šiaudų spalvos. Aromate jaučiama sultingų geltonų obuolių ir kriaušių bei prinokusių citrusinių vaisių ir ledinukų kvapai. Skonis gaivus, lengvai salstelėjęs, primenantis serbentus ir apelsinų džemą, vidutinės rūgšties, „frankoniškasis“ minerališkumas. Vynuogė - Kerner.

Divino Franconia Kerner feinherb 1L 11.5%

Baltasis pusiau sausas vynas iš Vokietijos, Frankonijos regiono. Gelsvai šiaudų spalvos. Aromate dominuoja šeivamedžio bei bergamočių (visžalis citrusinis medis) žiedų aromatai, prinokusių kriaušių kvapai. Jaučiama sultingų nokių vaisių skonis, pikantiškas saldumas poskonyje. Vynuogė - Bacchus.

Divino Juventa Weisser Burgunder trocken 0,75L 12%

Baltas likerinis vynas iš Ispanijos. Spalva - gintaro, riešutmedžio rudu kraštu. Skonis - labai sodrus, klampus ir lygus, išauga į sudėtingą vyną, kuris yra labai saldus. Aromate dominuoja intensyvūs irisų pripildytas razinų vaisiais, džiovintų figų ir slyvų pusiausvyra bei švelniomis vynuogių odos fenolinėmis natomis, atsiranda kavos bei skrebučių pėdsakai, būdingi ilgam brandinimui Jerez. Vynuogė - Pedro Ximenez.

Pedro Ximénez Oxford 1970 0.75L 17%

Raudonasis sausas vynas iš Ispanijos, La Manča regiono. Intensyvios raudonos vyšnios spalvos. Tinkamų aromatų įvairovė – juodųjų vaisių, saldymedžio, kakavos, odos. Elegantiškas ir švelnus, gerai subalansuotas skonis. Lengvas kartumas suteikia vynui charakterį. Vynuogės - Tempranillo.

Vidal del Saz Crianza Tempranillo 0,75L 13,5%

Raudonasis sausas vynas iš Ispanijos. Intensyvios rubino spalvos. Jaučiama subrendusių juodųjų vaisių ir uogų aromatai, vanilės ir minerališkumo natos. Pilno kūno skonio, geros struktūros, švelnus gomuriui. Vynuogės - tempranillo, syrah, cabernet sauvignon.

Terramagna SURYA GARNACHA TINTORERA 0.75L 14%

Raudonasis sausas vynas iš Ispanijos, Kastilijos regiono.Intensyvios rubino spalvos. subrendusių juodųjų vaisių ir uogų aromatai, vanilės ir minerališkumo natos. Pilno kūno skonio, geros struktūros, švelnus gomuriui. Vynuogė - Monastrell.

Terramagna SURYA Monastrell 0,75L 14%

Raudonas sausas vynas iš Ispanijos, Kastilijos regiono. Tamsiai vyšninės spalvos. Aromate jaučiama skrudinta duona, prieskoniai; stiprus aromatas, kurį įtakojo 12 mėn brandinimas ąžuolo statinėse. Pilno kūno skonis, gerai subalansuotas, įspūdingas nuo pirmo gurkšnio. Vynuogės: 34%Tempranillo, 33%Syrah, 33%Cabernet Sauvignon.

Terramagna SURYA Crianza Coupage 0.75L 14%

Raudonasis sausas vynas iš Ispanijos, Kastilijos regiono. Tamsiai raudonos spalvos. Egzotiškas vynas, ryškus ir labai gyvas vynas. Subalansuotas ir harmoningas. Vynuogė - Syrah

Terramagna LCA Roble Syrah 0,75L 13,5%

Raudonasis sausas vynas iš Ispanijos, Kastilijos regiono. Tamsios vyšnios raudonos spalvos. Aromate jaučiama švelnios skrudintos duonos užuominos ir ryškesni prieskonių aromatai. Burnoje vynas tvirto kūno, atkaklus, jaučiamas saldumas ir subalansuota rūgštis. Vynuogės - 34% Tempranillo, 33% Syrah, 33% Cabernet Sauvignon.

Terramagna LCA Crianza Vinedos Viejos 0.75L 14%

Raudonasis sausas vynas iš Ispanijos, Kastilijos regiono. Intensyviai raudonos spalvos. Jaučiamas prinokusių vaisių aromatas su žaliųjų pipirų pėdsakais, tabako ir šokolado natomis. Burnoje vynas tiesiog aksominis, gerai subalansuotas ir su puikia skonių palate. Vynuogė - Cabernet Sauvignon

Terramagna the Wood of Tilo Crianza Cabernet Sauvignon 0,75L 15%

Raudonas sausas vynas iš Ispanijos, Kastilijos regiono. Violetinės raudonos spalvos. Jaučiama skrudinta duona, prieskoniai, uogos, dūminiai tonai. Tvirto kūno skonis, harmoningas, su aksominiais taninais. Cukruotas imbieras, tamsus šokoladas pikantiškos žolelės, alyvuogės. Vynuogės: 25% Tempranillo, 25% Cab.Sauvignon, 25% Syrah, 25% Garnacha.

Terramagna CIRO Crianza Coupage Black 0.75L 14%

Raudonasis sausas vynas iš Ispanijos, Riochos regiono. Raudonos granatų spalvos. Jaučiama raudonųjų vaisių, dūminiai tonai, vanilė. Nenugludintas, turintis saldžių uoginių taninų skonis. Vynuogė - Tempranillo.

Terramagna CT En Clave DO Rioja Roble 0,75L 13,5%

Raudonas sausas vynas iš Ispanijos, Jumilijos regiono. Vyšninės raudonos spalvos. Aromate dominuoja prinokusių raudonųjų vaisių tonai. Skonis subrendęs, atkaklus, harmoningas ir elegantiškas gomuryje su aksominiais taninais. Vynuogė - Monastrell.

Terramagna CT En Clave DO Jumilla Crianza 0.75L 14,5%

Baltasis sausas vynas iš Ispanijos, Kastilijos regiono. Gelsvos spalvos su žaliais atspalviais. Dominuoja švarus ir ryškus aromatas. Vaisinės natos užleidžia vietą riešutų ir medaus užuominoms. Skonis yra gaivus, švarus ir patvarus. Vynuogė - Airen.

Taso Real Airen 0,75L 11,5%

Raudonasis sausas vynas iš Ispanijos, Kastilijos regiono. Intensyvus vyšnių raudonumas su violetiniais atspalviais. Vyrauja vaisių, gervuogių, slyvų aromatai su lengvomis saldymedžio užuominomis. Skonis yra švelnus su neryškiais taninais. Vynuogė - Tempranillo.

Taso Real Tempranillo 0.75L 12,5%

Raudonasis sausas vynas iš Ispanijos, Kastilijos regiono. Ryškios sodrios raudonos spalvos. Aromatas – šviežias ir gilus, prinokusių juodųjų ir raudonųjų vaisių užuominos. Skonyje dominuoja balzamiškos ir pikantiškos natos, vynas šilkinis ragaujant, pasižymintis ryškiu vaisių poskoniu, taip pat pasižymintis išskirtinai ilga pabaiga. Vynuogė - 100% Garnacha Tintorera.

Isabel Peralta Garnacha Tintorera Crianza 0,75L 14%

Baltasis sausas vynas iš Ispanijos, Kastilijos regiono. Intensyvios šiaudų geltonos spalvos. Su išraiškinga ir sudėtinga puokšte aromatų.Galingas ir elegantiškas vynas. Gomuryje minkštas, apvalus ir gaivus. Vynuogės - 100 % Viognier

Isabel Peralta Viognier Crianza 0.75L 12%

Raudonas sausas vynas iš Ispanijos, Kastilijos regiono. Vyšnių raudonos spalvos vynas su jaunatviškais tonais. Aromatas su gėlių natomis, mineraliniais prieskoniais, balzamiko užuominomis ir uogomis.Juntamas stiprus, pilno kūno, labai skanus ir gerai subalansuotas, pasižymintis puikiais taninais. Ilgas ir sudėtingas užbaigimas: poskonyje sugrąžinami vaisiai ir mineralai, kuriuos papildo juodasis šokoladas, irisas ir skrudinta duona. Vynuogės - Syrah, Merlot, Cabernet Sauvignon, Petit Verdot, Tempranillo.

Dehesa del Carrizal Collecion Privada 0,75L 14,5%

Baltas sausas vynas iš Ispanijos, Kastilijos regiono. Žalsvai geltonos spalvos. Dominuoja baltų vaisių aromatas su šiek tiek medaus ir pyrago natomis. Burnoje švelnus ir vešlus, bet visada gaivus, lengvas, malonus ir ilgas. Aromatingas ir švelnus vynas, turintis mineralinį pojūtį. Vynuogė - Chardonnay.

Dehesa del Carrizal Chardonnay 0.75L 14%

Raudonas sausas vynas iš Ispanijos, Kastilijos regiono. Intensivios raudonos spalvos su mėlynos spalvos atspalviais. Aromate atsiskleidžia uogų, saldymedžio ir balzamiko natos. Jaučiama gaivi ir švelni ataka, vėliau atsiranda prinokusių taninų koncentracija, kuri susidaro ilgai ir pilnai. Vynuogė - Petit Verdot.

Finca Caiz Carrizal Petit Verdot 0,75L 13,5%